Moja oferta terapeutyczna

MEDYCYNA I PSYCHOLOGIA

Programy indywidualne

Podstawowo są to dwa programy nocne, w postaci nagrań audio. Odnoszą się do konkretnych dyskomfortów danej osoby i kierowane są do niej imiennie. Są zestawem pożądanych i korzystnych dla słuchającego poleceń. Godziny nocne umożliwiają ekspozycję na wielokrotne ich powtórzenia. W efekcie torowana jest droga dla wyzwalania naturalnych, fizjologicznych reakcji regeneracyjnych organizmu oraz procesów kształtujących i wzmacniających nawyki sprzyjające  likwidowaniu niechcianych dyskomfortów oraz osiąganiu i utrzymywaniu pożądanego docelowego stanu.

 W mailach wielokrotnie spotykałam się z pytaniem, "czy jeżeli w dzień zamartwiam się i nie pracuję nad sobą, to czy nie psuję efektów programów nocnych?". I odpowiedź rzeczywiście brzmi "tak". Efekt na pewno jest osłabiany, a może być nawet eliminowany. Ważna jest spójność działań i dbanie o to, aby postawa w ciągu dnia była zgodna z nocnym przekazem. Oczywiście nocny przekaz bardzo ułatwia odpowiednie zachowanie w ciągu dnia, ale tak czy tak trzeba na tą kwestię zwrócić uwagę.
Dlatego też przygotowuję przykładowe ćwiczenie dzienne, również w postaci nagrania audio na CD.

Korzystne jest, aby osoba pracująca później tymi programami odbyła przynajmniej godzinną konsultację wprowadzającą. 

© 2022 - MEDiPSI - Medycyna i Psychologia

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.