Moja oferta terapeutyczna

MEDYCYNA I PSYCHOLOGIA

Terapie/Warsztaty

TERAPIA INDYWIDUALNA:
Spotkania godzinne.

Możliwość pojedynczych konsultacji lub uzgodnienie serii spotkań.

INDYWIDUALNE WARSZTATY:
Najszybsza forma przekazania "pakietu" informacji i udzielenia wsparcia.

Trwają dwa dni, pracujemy każdego dnia min. 6 godzin, Dla uczestnika przygotowuję dwa indywidualne programy nocne.

Wyjściowo koncentrowałam się na pracy z osobami posiadającymi dyskomforty fizyczne, szczególnie te uznawane za nieuleczalne lub przewlekłe i grożące kalectwem. Nie mniej jednak program warsztatów równie dobrze przygotowuje do likwidowania dyskomfortów natury emocjonalnej szczególnie widocznych pod postacią braku umiejętności radzenia sobie w sytuacjach potencjalnie stresujących.
Nabywane na warsztatach umiejętności umożliwiają również nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji, zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym.
Ułatwiają osiągnięcie i utrzymanie pożądanej sylwetki. Stąd też bardzo często pracuję z osobami, które fizycznie są całkowicie zdrowe.

Na warsztatach uczę jak własnymi siłami psychicznymi uruchamiać procesy samoleczenia i regeneracji, jak skutecznie zwalczać choroby. Dążę, aby diagnozę typu rak czy stwardnienie rozsiane, albo tak ograniczające objawy jak paraliż kwalifikować jako sprawę do załatwienia. Sprawę niewątpliwie istotną, wymagającą szybkiej interwencji oraz nakładu pracy, ale taką nad którą można, a nawet należy zapanować.

Pokazuję jak ogromną rolę w kreowaniu zdrowego, satysfakcjonującego życia ma właściwa komunikacja między świadomością, a podświadomością i jak wobec tego właściwie z niej korzystać.

Wyjaśniam jak pracować technikami wizualizacyjnymi oraz "narzędziami" korygującymi dialog wewnętrzny. Dla uczestników warsztatów przygotowuję programy indywidualne.

Kluczową ideą warsztatów jest nabycie umiejętności kreowania zdrowego życia, zharmonizowanego we wszystkich jego aspektach. W takim życiu nie ma miejsca ani na chorobę ani na jakiekolwiek inne cierpienie. Tylko taka postawa przyspiesza likwidowanie dyskomfortów zarówno natury fizycznej czy psychicznej. Moim celem jest, aby po warsztatach uczestnik swobodnie określał korzystne dla siebie cele i z łatwością podejmował swoje własne decyzje.

Demokryt powiedział:

"Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy".

Zapraszam wszystkich tych, którzy chcą jednak żyć tak jak naprawdę tego pragną. Zwłaszcza, że cytując Jean-Paul Sartre

"Człowiek jest odpowiedzialny za to, czym jest".

 

 

© 2022 - MEDiPSI - Medycyna i Psychologia

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.